ЕЛ. КАМИНА 2000W NETSU CLASSY
Code: 244376
In stock
Shipping:
See credit plans
from10.95 €
/
21.42лв.
Interest, fees and APR

10х28.99€
/
10х56.70лв.
| Brand | NETSU |
| MODEL | CLASSY |
| FIREPLACE TYPE | ELECTRIC FIREPLACES |
| MAXPOWER-W | 2000.0 W |
| COLOUR | INOX |
| DIMENSION (H, W, D) | 80x28x77cm |
| WEIGHT | 25.000 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | 2 СТЕПЕНИ НА РАБОТА |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 25.000 kg |
| EAN | 8710379454008 |
No documents were found for this product

English 























