SOLAC D20 INOX CE4420 1800.00 ml, 20.00 bar
Код: 803444
В наличност
Кратко описание
- РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА
- МОЩНОСТ : 850.00 W
- НАЛЯГАНЕ : 20.00 bar
- ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА : 1800.00 ml
Доставка:
| Марка | SOLAC |
| МОДЕЛ | D20 INOX CE4420 |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ | 850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| МОДЕЛ | D20 INOX CE4420 |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | МЕТАЛ |
| МОЩНОСТ | 850.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 20.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| КАФЕМЕЛАЧКА | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Не |
| АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВАНЕ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8433766201381 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















