SOLAC D20 INOX CE4420 1800.00 ml, 20.00 bar
Code: 803444
In stock
Short Description
- MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM
- POWER : 850.00 W
- PUMP PRESSURE : 20.00 bar
- WATER TANK CAPACITY : 1800.00 ml
Shipping:
| Brand | SOLAC |
| MODEL | D20 INOX CE4420 |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| COFFEGRINDER | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | METAL |
| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| DISPLAY | No |
| MODEL | D20 INOX CE4420 |
| BODY MATERIAL | METAL |
| POWER | 850.00 W |
| PUMP PRESSURE | 20.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| COFFEGRINDER | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| DISPLAY | No |
| AUTO POWER OFF | Yes |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8433766201381 |
No documents were found for this product

English 















