Philips Senseo CSA230/61
Philips Senseo кафемашина за компостируеми кафе дози SENSEO®.
Компостируемите кафе дози SENSEO® са биоразградими и екологично чисти.

Български 
| Марка | PHILIPS SENSEO |
| МОДЕЛ | CSA230/61 |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 1.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 900.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА | Да |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 155.00 мм |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 210.00 мм |
| ШИРИНА | 310.00 мм |
| EAN | 8720389013898 |