Philips Senseo CSA230/61
Philips Senseo кафемашина за компостируеми кафе дози SENSEO®.
Компостируемите кафе дози SENSEO® са биоразградими и екологично чисти.

English 
| Brand | PHILIPS SENSEO |
| MODEL | CSA230/61 |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| AUTOSHUT OFF | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 1.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 900.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS | No |
| TOUCH CONTROL | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK | Yes |
| INCLUDED ACCESSORIES | Yes |
| DEPTH-MM | 155.00 мм |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 210.00 мм |
| WIDTH | 310.00 мм |
| EAN | 8720389013898 |