КАФЕМАШИНА KRUPS KP1A3B31 PICCOLO XS BLACK 15.00 bar, 800.00 ml, ЧЕРЕН
Код: 825362
В наличност
Кратко описание
- ТИП : С капсули
- МОЩНОСТ : 1340-1600 W
Доставка:
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ | KP1A3B31 PICCOLO XS BLACK |
| ТИП | С капсули |
| МОЩНОСТ | 1340-1600 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.0 bar |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| ТИП КАПСУЛИ | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| ФУНКЦИЯ ЗА АВТОМАТИЧНО ИЗКЛЮЧВ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 800.00 ml |
| ТОПЛИ И СТУДЕНИ НАПИТКИ | Да |
| НАСТРОЙКИ НА ДЪЛЖИНАТА НА КАФЕ | Не |
| СЕНЗОРНО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| АВТОМАТИЧНО СПИРАНЕ НА НАПИТКА | Не |
| ВЛЮЧЕНИ АКСЕСОАРИ | Не |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 136.00 мм |
| КОНСУМАТИВИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 276.00 мм |
| ШИРИНА | 266.00 мм |
| EAN | 3016661159121 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















