КАФЕМАШИНА KRUPS KP1A3B31 PICCOLO XS BLACK 15.00 bar, 800.00 ml, ЧЕРЕН
Code: 825362
In stock
Short Description
- TYPE : Capsules
- MAX POWER : 1340-1600 W
Shipping:
| Brand | KRUPS |
| MODEL | KP1A3B31 PICCOLO XS BLACK |
| TYPE | Capsules |
| MAX POWER | 1340-1600 W |
| PRESSURE | 15.0 bar |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| CAPSULES TYPE | NESCAFE DOLCE GUSTO |
| AUTOSHUT OFF | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 800.00 ml |
| HOT AND COLD DRINKS | Yes |
| COFFEE LENGTH SETTINGS | No |
| TOUCH CONTROL | No |
| AUTOMATIC STOP OF THE DRINK | No |
| INCLUDED ACCESSORIES | No |
| DEPTH-MM | 136.00 мм |
| CONSUMABLES | Yes |
| HEIGHT | 276.00 мм |
| WIDTH | 266.00 мм |
| EAN | 3016661159121 |
No documents were found for this product

English 





















