КАФЕМАШИНА DELONGHI EC 235.BK 1000.00 ml, 15.00 bar, ЧЕРЕН
Код: 824262
В наличност
Кратко описание
- ТИП : Еспресо
- МОЩНОСТ : 1100 W
- НАЛЯГАНЕ НА ПОМПАТА : 15 bar
- РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА
- НАЛЯГАНЕ : 15.00 bar
- ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА : 1000.00 ml
- РАБОТА С МОНО ДОЗИ
Доставка:
Купи на изплащане
от5.29 €
/
10.35лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.99€
/
10х27.36лв.
| Марка | DELONGHI |
| МОДЕЛ | EC 235.BK |
| ТИП | Еспресо |
| МОЩНОСТ | 1100 W |
| НАЛЯГАНЕ НА ПОМПАТА | 15 bar |
| КРЕМА ДИСК | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА | Да |
| ВМЕСТИМОСТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР | 1000 ml |
| РАЗГЛОБЯЕМ ВОДЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1000.00 ml |
| МОДЕЛ | EC 235.BK |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1000.00 ml |
| КРЕМА ДИСК | Да |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА | Да |
| РАБОТА С МОНО ДОЗИ | Да |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 8004399334588 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













