КАФЕМАШИНА DELONGHI EC 235.BK 1000.00 ml, 15.00 bar, ЧЕРЕН
Code: 824262
In stock
Short Description
- TYPE : Espresso
- MAX POWER : 1100 W
- PUMP PRESSURE : 15 bar
- MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM
- PUMP PRESSURE : 15.00 bar
- WATER TANK CAPACITY : 1000.00 ml
- EASY SERVING ESPRESSO PODS
Shipping:
See credit plans
from5.29 €
/
10.35лв.
Interest, fees and APR

10х13.99€
/
10х27.36лв.
| Brand | DELONGHI |
| MODEL | EC 235.BK |
| TYPE | Espresso |
| MAX POWER | 1100 W |
| PUMP PRESSURE | 15 bar |
| CREMA DISC | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| WATER RESERVOIR CAPACITY | 1000 ml |
| REMOVABLE WATER RESERVOIR | Yes |
| CORPUS | ПЛАСТМАСА |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1000.00 ml |
| MODEL | EC 235.BK |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 1000.00 ml |
| CREMA DISC | Yes |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| EASY SERVING ESPRESSO PODS | Yes |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 8004399334588 |
No documents were found for this product

English 













