КАФЕАВТОМАТ PHILIPS EP1224/00 1800.00 ml, 15.00 bar, ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ, КАШМИРЕНО СИВО
Код: 823920
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- ТИП : Автомати
- НАЛЯГАНЕ НА ПОМПАТА : 15 bar
- РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА
- РАБОТА С МЛЯНО КАФЕ
- МОЩНОСТ : 1500.00 W
- НАЛЯГАНЕ : 15.00 bar
- КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР : 275 г
- ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА : 1800.00 ml
Купи на изплащане
от14.09 €
/
27.56лв.
Лихва, такси и ГПР

10х37.30€
/
10х72.95лв.
| Марка | PHILIPS |
| МОДЕЛ | EP1224/00 |
| ТИП | Автомати |
| НАЛЯГАНЕ НА ПОМПАТА | 15 bar |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| РЪЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА | Да |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА | КЕРАМИЧНА |
| РАЗГЛОБЯЕМ ВОДЕН РЕЗЕРВОАР | Да |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ | Да |
| ДИСПЛЕЙ | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВОДАТ | Не |
| СИСТЕМА ЗА ЗАТОПЛЯНЕТО НА ВОДА | Да |
| ЦВЯТ | КАШМИРЕНО СИВО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| НАСТРОЙКИ ЗА СИЛАТА НА КАФЕТО | Да |
| НАСТРОЙКИ ЗА КАЙМАК | Да |
| ПЕРСОНАЛНИ НАСТРОЙКИ | Да |
| АВТОМАТИЧНА СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩ Ш | Не |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК | Да |
| ВЪЗМОЖНОСТ ЗА ДВОЙНО КАФЕ | Да |
| РАБОТА С МЛЯНО КАФЕ | Да |
| МАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА | 145 MM |
| ТЕМПЕРАТУРНИ НАСТРОЙКИ | 3 |
| ПРОГРАМИРАНЕ ТВЪРДОСТТА НА ВОД | Да |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 275 г |
| ВМЕСТИМОСТ КОНТЕЙНЕР ЗА ИЗПОЛЗ | 12 ДОЗИ |
| ВМЕСТИМОСТ НА ВОДЕН РЕЗЕРВОАР | 1.8 L |
| ПРОГРАМИ ЗА АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТ | Да |
| ПОСТАВКА ЗА ЗАТОПЛЯНЕ НА ЧАШИ | Да |
| ЗВУКОВ СИГНАЛ | Да |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 1500 W |
| РЕЖИМ НА ГОТОВНОСТ | Да |
| ЕНЕРГИЕН КЛАС | A |
| РАЗМЕРИ В/Ш/Д | 246X371X433 MM |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУСА | ПЛАСТМАСА |
| ТИП | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ | 12 ЧАШИ |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| MАКСИМАЛНА ВИСОЧИНА НА ЧАШАТА | 14.5 см |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ | 2 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО | Не |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ | Не |
| WI-FI | Не |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ | Не |
| КОНСУМАТИВИ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 371.00 мм |
| ШИРИНА | 246.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 433.00 мм |
| ТЕГЛО | 7.50 kg |
| МОДЕЛ | EP1224/00 |
| ТИП | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МАТЕРИАЛ НА КОРПУС | ПЛАСТМАСА |
| МОЩНОСТ | 1500.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА | КЕРАМИЧНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ | 12 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 275 г |
| КАПАЦИТЕТ КОНТЕЙНЕР ЗА ОТПАДЪЦ | 12 ЧАШИ |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 1800.00 ml |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ | 2 |
| РЕГУЛИРАНЕ ВИСОЧИНАТА НА УЛЕЯ | Да |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| СИСТЕМА ЗА ГОРЕЩА ВОДА | Да |
| НАСТРОЙКИ НА СИЛАТА НА АРОМАТА | Да |
| КАНА ЗА МЛЯКО | Не |
| АВТОМАТИЧНА КАПУЧИНО СИСТЕМА | Не |
| АВТОМАТИЧНО РАЗПЕНВАНЕ НА МЛЯК | Да |
| ОПЦИЯ ЗА МЛЯНО КАФЕ | Да |
| ФИЛТЪР ЗА ПРЕЧИСТВАНЕ НА ВОДАТ | Не |
| ТАВИЧКА ЗА ОTЦЕЖДАНЕ С ИНДИКАТ | Да |
| АВТОМАТИЧНО ПОЧИСТВАНЕ | Да |
| АВТО ПОЧИСТВАНЕ НА КАНА ЗА МЛЯ | Не |
| WI-FI | Не |
| МЕНЮ НА БЪЛГАРСКИ | Не |
| КОНСУМАТИВИ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ АКСЕСОАРИ | Да |
| ВИСОЧИНА | 371.00 мм |
| ШИРИНА | 246.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 433.00 мм |
| ЦВЯТ | КАШМИРЕНО СИВО |
| ТЕГЛО | 7.50 kg |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 9.281 kg |
| EAN | 8710103894636 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 














