КАФЕАВТОМАТ PHILIPS EP1224/00 1800.00 ml, 15.00 bar, GROUND COFFEE OPTION, КАШМИРЕНО СИВО
Code: 823920
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- TYPE : Coffee Machines
- PUMP PRESSURE : 15 bar
- MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM
- COFFEE POWDER USE
- POWER : 1500.00 W
- PUMP PRESSURE : 15.00 bar
- BEANS CONTAINER CAPACITY : 275 г
- WATER TANK CAPACITY : 1800.00 ml
See credit plans
from14.09 €
/
27.56лв.
Interest, fees and APR

10х37.30€
/
10х72.95лв.
| Brand | PHILIPS |
| MODEL | EP1224/00 |
| TYPE | Coffee Machines |
| PUMP PRESSURE | 15 bar |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| MANUAL CAPPUCCINO SYSTEM | Yes |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| GRINDER TYPE | CERAMIC |
| REMOVABLE WATER RESERVOIR | Yes |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND | Yes |
| DISPLAY | Yes |
| WATER FILTER | No |
| HEAT UP SYSTEM | Yes |
| COLOUR | КАШМИРЕНО СИВО |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| AROMA CONTROL | Yes |
| ADJUSTABLE FOAM LEVEL | Yes |
| PERSONALISING | Yes |
| AUTOMATIC CHOCOLATE | No |
| AUTOMATIC MILK FROTHER | Yes |
| TWIN SHOT | Yes |
| COFFEE POWDER USE | Yes |
| MAXIMUM CUP HEIGHT | 145 MM |
| ADJUSTABLE TEMPERATURE | 3 |
| PROGRAMMABLE WATER HARDNESS | Yes |
| GRINDER SETTINGS | 12 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 275 г |
| COFFEE GROUNDS CONTAINER | 12 ДОЗИ |
| WATER RESERVOIR CAPASITY | 1.8 L |
| AUTOMATIC CLEANING | Yes |
| CUP WARMER | Yes |
| AUDIO SIGNAL | Yes |
| INPUT POWER | 1500 W |
| STAND-BY FUNCTION | Yes |
| ENERGY CLASS | A |
| TABLE-DIMENTIONS-L-W-H | 246X371X433 MM |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| TYPE | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WASTE CONTAINER CAPACITY | 12 ЧАШИ |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| MAXIMUM CUP HEIGHT | 14.5 см |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS | 2 |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| FRAGRANCE STRENGTH SETTINGS | Yes |
| MILK JUG | No |
| GROUND COFFEE OPTION | Yes |
| AUTO CLEANING | Yes |
| AUTOMATIC CLEANING OF MILK | No |
| WI-FI | No |
| BULGARIAN MENU | No |
| CONSUMABLES | No |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | Yes |
| HEIGHT | 371.00 мм |
| WIDTH | 246.00 мм |
| LENGTH | 433.00 мм |
| WEIGHT | 7.50 kg |
| MODEL | EP1224/00 |
| TYPE | FREE-STANDING |
| BODY MATERIAL | PLASTIC |
| POWER | 1500.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE | CERAMIC |
| GRINDER SETTINGS | 12 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 275 г |
| WASTE CONTAINER CAPACITY | 12 ЧАШИ |
| WATER TANK CAPACITY | 1800.00 ml |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS | 2 |
| ADJUSTABLE CHUTE HEIGHT | Yes |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| HOT WATER OUTPUT | Yes |
| FRAGRANCE STRENGTH SETTINGS | Yes |
| MILK JUG | No |
| AUTOMATIC CAPPUCCINO SYSTEM | No |
| AUTOMATIC MILK FROTHER | Yes |
| GROUND COFFEE OPTION | Yes |
| WATER FILTER | No |
| DRIP TRAY WITH WATER LEVEL IND | Yes |
| AUTO CLEANING | Yes |
| AUTOMATIC CLEANING OF MILK | No |
| WI-FI | No |
| BULGARIAN MENU | No |
| CONSUMABLES | No |
| ADDITIONAL ACCESSORIES | Yes |
| HEIGHT | 371.00 мм |
| WIDTH | 246.00 мм |
| LENGTH | 433.00 мм |
| COLOUR | КАШМИРЕНО СИВО |
| WEIGHT | 7.50 kg |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| WEIGHT WITH PACKAGE | 9.281 kg |
| EAN | 8710103894636 |
No documents were found for this product

English 














