КАФЕАВТОМАТ EVIDENCE ECO DESIGN KRUPS EA897B10 2300.00 ml, 15.00 bar, ЧЕРЕН
Код: 238901
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- МОЩНОСТ : 1450.00 W
- НАЛЯГАНЕ : 15.00 bar
- КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР : 260 г
- ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА : 2300.00 ml
Купи на изплащане
от19.30 €
/
37.75лв.
Лихва, такси и ГПР

10х51.10€
/
10х99.94лв.
| Марка | KRUPS |
| МОДЕЛ | EA897B10 |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА | МЕТАЛНА |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ | 5 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 260 г |
| ТИП | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2300.00 ml |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ | 8 |
| МОДЕЛ | EA897B10 |
| ТИП | СВОБОДНОСТОЯЩ |
| МОЩНОСТ | 1450.00 W |
| НАЛЯГАНЕ | 15.00 bar |
| ТИП КАФЕМЕЛАЧКА | МЕТАЛНА |
| БРОЙ СТЕПЕНИ НА СМИЛАНЕ | 5 |
| КАПАЦИТЕТ НА КОНТЕЙНЕРА ЗА ЗЪР | 260 г |
| ВМЕСТИМОСТ НА РЕЗЕРВ. ЗА ВОДА | 2300.00 ml |
| БРОЙ АВТОМАТИЧНИ НАПИТКИ | 8 |
| РЕГУЛИРАНЕ НА ТЕМПЕРАТУРАТА | Да |
| EAN | 3016661164156 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























