КАФЕАВТОМАТ EVIDENCE ECO DESIGN KRUPS EA897B10 2300.00 ml, 15.00 bar, ЧЕРЕН
Code: 238901
Unavailable online. Check the availability in stores.
Short Description
- POWER : 1450.00 W
- PUMP PRESSURE : 15.00 bar
- BEANS CONTAINER CAPACITY : 260 г
- WATER TANK CAPACITY : 2300.00 ml
See credit plans
from19.30 €
/
37.75лв.
Interest, fees and APR

10х51.10€
/
10х99.94лв.
| Brand | KRUPS |
| MODEL | EA897B10 |
| GRINDER TYPE | METAL |
| COLOUR | ЧЕРЕН |
| GRINDER SETTINGS | 5 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 260 г |
| TYPE | FREE-STANDING |
| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| WATER TANK CAPACITY | 2300.00 ml |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS | 8 |
| MODEL | EA897B10 |
| TYPE | FREE-STANDING |
| POWER | 1450.00 W |
| PUMP PRESSURE | 15.00 bar |
| GRINDER TYPE | METAL |
| GRINDER SETTINGS | 5 |
| BEANS CONTAINER CAPACITY | 260 г |
| WATER TANK CAPACITY | 2300.00 ml |
| NUMBER OF AUTOMATIC DRINKS | 8 |
| TEMPERATURE CONTROL | Yes |
| EAN | 3016661164156 |
No documents were found for this product

English 



























