ИЗОЛАЦИОННА РОЛКА НЕКАШИРАНА 7.5Х0.5Х0.04 М.
Код: 137587


Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS
- ДЪЛЖИНА : 7500.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 4.00 мм
Доставка:
Цена: 6.13 €4.59 € / 8.98 лв.
Спести: 25 %
| МОДЕЛ | 7.5Х0.5Х0.04 М. |
| МАТЕРИАЛ | ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS |
| ДЪЛЖИНА | 7500.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 4.00 мм |
| ЦВЕТОВА ГАМА | БЯЛА |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ВЪТРЕШНА ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ |
| EAN | 4007155165208 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 










