ИЗОЛАЦИОННА РОЛКА НЕКАШИРАНА 7.5Х0.5Х0.04 М.
Code: 137587


The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS
- LENGTH : 7500.00 мм
- WIDTH : 500.00 мм
- THICKNESS : 4.00 мм
Shipping:
Price: 6.13 €4.59 € / 8.98 лв.
Save: 25 %
| MODEL | 7.5Х0.5Х0.04 М. |
| MATERIAL | ЕКСПАНДИРАН ПОЛИСТИРОЛ EPS |
| LENGTH | 7500.00 мм |
| WIDTH | 500.00 мм |
| THICKNESS | 4.00 мм |
| COLOUR | БЯЛА |
| ADDITIONAL INFORMATION | ЗА ВЪТРЕШНА ТОПЛОИЗОЛАЦИЯ |
| EAN | 4007155165208 |
No documents were found for this product

English 










