МУЛТИЦЕТ ЦИФРОВ С КАЛЪФ СТОЙКА PREMIUM С КАЛЪФ И СТОЙКА
Код: 128694
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЦИФРОВ МУЛТИЦЕТ
- КАПАЦИТЕТ : 2nF- 200µF
Доставка:
| Марка | PREMIUM |
| МОДЕЛ | С КАЛЪФ И СТОЙКА |
| ТИП | ЦИФРОВ МУЛТИЦЕТ |
| СЪПРОТИВЛЕНИЕ | 2KΩ- 200MΩ |
| ИЗМЕРВАНЕ НА ТРАНЗИСТОРИ | Да |
| КАПАЦИТЕТ | 2nF- 200µF |
| ТЕГЛО | 0.227 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | НАКЛАНЯЩ СЕ ПОД ЪГЪЛ ДИСПЛЕЙ |
| ПОСТОЯННО НАПРЕЖЕНИЕ | 200MV-1000V |
| ПРОМЕНЛИВО НАПРЕЖЕНИЕ | 200MV-750V |
| ПРОМЕНЛИВ ТОК | 20ΜA-20A |
| EAN | 6934097709093 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













