МУЛТИЦЕТ ЦИФРОВ С КАЛЪФ СТОЙКА PREMIUM С КАЛЪФ И СТОЙКА
Code: 128694
In stock
Short Description
- TYPE : ЦИФРОВ МУЛТИЦЕТ
- CAPACITY : 2nF- 200µF
Shipping:
| Brand | PREMIUM |
| MODEL | С КАЛЪФ И СТОЙКА |
| TYPE | ЦИФРОВ МУЛТИЦЕТ |
| RESISTANCE | 2KΩ- 200MΩ |
| MEASUREMENT OF TRANSISTORS | Yes |
| CAPACITY | 2nF- 200µF |
| WEIGHT | 0.227 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | НАКЛАНЯЩ СЕ ПОД ЪГЪЛ ДИСПЛЕЙ |
| PERMANENTLY VOLTAGE | 200MV-1000V |
| VARIABLE-VOLTAGE | 200MV-750V |
| ALTERNATING CURRENT-AC | 20ΜA-20A |
| EAN | 6934097709093 |
No documents were found for this product

English 













