МУЛТИЦЕТ EMOS MD210
Код: 480424




Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Доставка:
| Марка | EMOS |
| МОДЕЛ | MD210 |
| СЪПРОТИВЛЕНИЕ | 200 - 2 |
| ТЕГЛО | 0.300 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛЮЧЕНИ СОНДИ В КОМПЛЕКТА |
| ПОСТОЯННО НАПРЕЖЕНИЕ | DC 200 MV ДО 300 V |
| ПРОМЕНЛИВО НАПРЕЖЕНИЕ | AC 200 MV ДО 300 V |
| EAN | 8595025361479 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












