МУЛТИЦЕТ EMOS MD210
Code: 480424




The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Shipping:
| Brand | EMOS |
| MODEL | MD210 |
| RESISTANCE | 200 - 2 |
| WEIGHT | 0.300 kg |
| ADDITIONAL INFORMATION | ВКЛЮЧЕНИ СОНДИ В КОМПЛЕКТА |
| PERMANENTLY VOLTAGE | DC 200 MV ДО 300 V |
| VARIABLE-VOLTAGE | AC 200 MV ДО 300 V |
| EAN | 8595025361479 |
No documents were found for this product

English 












