ДЕКОРАТИВНО ПАНО ХАРМОНИКА 100X200CM ROSSIMA MZ 192021L
Код: 238073
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
Доставка:
| Марка | ROSSIMA |
| МОДЕЛ | MZ 192021L |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 4.460 kg |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ФУКСИЯ |
| EAN | 3800217084537 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















