ДЕКОРАТИВНО ПАНО ХАРМОНИКА 100X200CM ROSSIMA MZ 192021L
Code: 238073
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- LENGTH : 200.00 см
Shipping:
| Brand | ROSSIMA |
| MODEL | MZ 192021L |
| FENCES TYPE | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 200.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WEIGHT | 4.460 kg |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ФУКСИЯ |
| EAN | 3800217084537 |
No documents were found for this product

English 















