ДЕКОРАТИВНО ПАНО ХАРМОНИКА 100X200CM HD HD-10381
Код: 234020







Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
Доставка:
| Марка | HD |
| МОДЕЛ | HD-10381 |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| ВИСОЧИНА | 100.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 5.830 kg |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПАПРАТ |
| РАЗМЕР | 100X200CM |
| EAN | 8939973737151 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















