ДЕКОРАТИВНО ПАНО ХАРМОНИКА 100X200CM HD HD-10381
Code: 234020







The offer is valid from 06.05.2026 until 27.05.2026
In stock
Short Description
- FENCES TYPE : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- LENGTH : 200.00 см
Shipping:
| Brand | HD |
| MODEL | HD-10381 |
| FENCES TYPE | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| HEIGHT | 100.00 см |
| LENGTH | 200.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WEIGHT | 5.830 kg |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | ПАПРАТ |
| SIZE | 100X200CM |
| EAN | 8939973737151 |
No documents were found for this product

English 















