ДЕКОРАТИВНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ 120X300CM БОР
Код: 141939
Кратко описание
- ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| МОДЕЛ | БОР |
| ТИП МРЕЖИ И ОГРАДИ | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| ВИСОЧИНА | 120.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ТЕГЛО | 4.300 kg |
| ЦВЯТ | ЗЕЛЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БОР |
| EAN | 3800217080560 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















