ДЕКОРАТИВНО ОЗЕЛЕНЯВАНЕ 120X300CM БОР
Code: 141939
Short Description
- FENCES TYPE : ОЗЕЛЕНЯВАНЕ
- LENGTH : 300.00 см
Shipping:
Per customer request
| MODEL | БОР |
| FENCES TYPE | ОЗЕЛЕНЯВАНЕ |
| HEIGHT | 120.00 см |
| LENGTH | 300.00 см |
| MATERIAL | ПЛАСТМАСА |
| WEIGHT | 4.300 kg |
| COLOUR | ЗЕЛЕН |
| ADDITIONAL INFORMATION | БОР |
| EAN | 3800217080560 |
No documents were found for this product

English 
















