ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА YACINA 4 M
Код: 238606





Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ГЪСТОТА : 1755 g/m2
- ШИРИНА : 4000.00 мм
Цена: 20.45 €12.27 € / 24.00 лв.
Спести: 40 %
| МОДЕЛ | YACINA 4 M |
| КОЛЕКЦИЯ | YACINA |
| ТИП | ТЪФТИНГ |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ГЪСТОТА | 1755 g/m2 |
| ШИРИНА | 4000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 40.00 мм |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ОБЩА ВИСОЧИНА 42 ММ |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













