ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА YACINA 4 M
Code: 238606





The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- DENSITY : 1755 g/m2
- WIDTH : 4000.00 мм
Price: 20.45 €12.27 € / 24.00 лв.
Save: 40 %
| MODEL | YACINA 4 M |
| COLLECTION | YACINA |
| TYPE | ТЪФТИНГ |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| DENSITY | 1755 g/m2 |
| WIDTH | 4000.00 мм |
| HEIGHT | 40.00 мм |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
| ADDITIONAL INFORMATION | ОБЩА ВИСОЧИНА 42 ММ |
No documents were found for this product

English 













