ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА TARKETT ERBA 4M
Код: 231056




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- ГЪСТОТА : 1350 g/m2
- ШИРИНА : 4000.00 мм
Цена: 10.99 €7.69 € / 15.04 лв.
Спести: 30 %
| Марка | TARKETT |
| МОДЕЛ | ERBA 4M |
| КОЛЕКЦИЯ | ERBA |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| ГЪСТОТА | 1350 g/m2 |
| ШИРИНА | 4000.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 17.00 мм |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | M2 |
| EAN | 8605015777071 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












