ИЗКУСТВЕНА ТРЕВА TARKETT ERBA 4M
Code: 231056




The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Short Description
- MATERIAL : ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР
- DENSITY : 1350 g/m2
- WIDTH : 4000.00 мм
Price: 10.99 €7.69 € / 15.04 лв.
Save: 30 %
| Brand | TARKETT |
| MODEL | ERBA 4M |
| COLLECTION | ERBA |
| MATERIAL | ПОЛИПРОПИЛЕН/ПОЛИЕСТЕР |
| DENSITY | 1350 g/m2 |
| WIDTH | 4000.00 мм |
| HEIGHT | 17.00 мм |
| PRIMARY UNIT NAME | M2 |
| EAN | 8605015777071 |
No documents were found for this product

English 












