МРЕЖОВ ИНВЕРТОР 5KW HUAWEI SUN2000-5KTL-L1
Код: 227329







Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от16.23 €
/
31.74лв.
Лихва, такси и ГПР

10х42.95€
/
10х84.00лв.
Цена: 859.00 €429.50 € / 840.03 лв.
Спести: 50 %
| Марка | HUAWEI |
| МОДЕЛ | SUN2000-5KTL-L1 |
| МОЩНОСТ W | 5000.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| РАЗМЕР | 365X365X156ММ |
| ДЪЛЖИНА | 36.50 см |
| ШИРИНА | 36.50 см |
| ВИСОЧИНА | 15.60 см |
| МОДЕЛ | SUN2000-5KTL-L1 |
| МОЩНОСТ W | 5000.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 65 IP |
| РАЗМЕР | 365X365X156ММ |
| ДЪЛЖИНА | 36.50 см |
| ШИРИНА | 36.50 см |
| ВИСОЧИНА | 15.60 см |
| EAN | 227329 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















