МРЕЖОВ ИНВЕРТОР 5KW HUAWEI SUN2000-5KTL-L1
Code: 227329







The offer is valid from 11.05.2026 until 18.05.2026
In stock
Shipping:
See credit plans
from16.23 €
/
31.74лв.
Interest, fees and APR

10х42.95€
/
10х84.00лв.
Price: 859.00 €429.50 € / 840.03 лв.
Save: 50 %
| Brand | HUAWEI |
| MODEL | SUN2000-5KTL-L1 |
| MAXPOWER-W | 5000.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| SIZE | 365X365X156ММ |
| LENGTH | 36.50 см |
| WIDTH | 36.50 см |
| HEIGHT | 15.60 см |
| MODEL | SUN2000-5KTL-L1 |
| MAXPOWER-W | 5000.0 W |
| EXTENT OF MOISTURE PROTECTION | 65 IP |
| SIZE | 365X365X156ММ |
| LENGTH | 36.50 см |
| WIDTH | 36.50 см |
| HEIGHT | 15.60 см |
| EAN | 227329 |
No documents were found for this product

English 















