МОТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA 122HD60 600 W, 21.7 см3, 59 см, СТЪПКА НА НОЖА 28 мм
Код: 226414
В наличност
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : МОТОРЕН
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 600 W
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 59 см
Доставка:
Купи на изплащане
от11.71 €
/
22.90лв.
Лихва, такси и ГПР

10х30.99€
/
10х60.61лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | 122HD60 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | БЕНЗИН |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | МОТОРЕН |
| ТИП ДВИГАТЕЛ | 2-ТАКТОВ |
| ОБЕМ ДВИГАТЕЛ | 21.7 см3 |
| НОМИНАЛНА МОЩНОСТ | 0.80 КС |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 600 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 59 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 28 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 4050 |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО: 0.3 L |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7391883532317 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 























