МОТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA 122HD60 600 W, 21.7 см3, 59 см, TOOTH SPACING 28 мм
Code: 226414
In stock
Short Description
- TYPE HEDGE TRIMMER : PETROL
- POWER CONSUMPTION : 600 W
- SWORD LENGTH : 59 см
Shipping:
See credit plans
from11.71 €
/
22.90лв.
Interest, fees and APR

10х30.99€
/
10х60.61лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | 122HD60 |
| POWER SUPPLY TYPE | PETROL |
| TYPE HEDGE TRIMMER | PETROL |
| TYPE ENGINE | 2-STROKE |
| ENGINE DISPLACEMENT | 21.7 см3 |
| RATED POWER | 0.80 КС |
| POWER CONSUMPTION | 600 W |
| SWORD LENGTH | 59 см |
| TOOTH SPACING | 28 мм |
| CUTS PER MINUTE | 4050 |
| ADDITIONAL INFORMATION | РЕЗЕРВОАР ЗА ГОРИВО: 0.3 L |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7391883532317 |
No documents were found for this product

English 























