ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ХРАСТОРЕЗ BOSCH EASYHEDGECUT 50 450 W, 50 см, СТЪПКА НА НОЖА 16 мм
Код: 225899
В наличност
Кратко описание
- КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ : 450 W
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от3.19 €
/
6.24лв.
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | EASYHEDGECUT 50 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 450 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 16 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 3400 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.700 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 4059952570808 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
























