ЕЛЕКТРИЧЕСКИ ХРАСТОРЕЗ BOSCH EASYHEDGECUT 50 450 W, 50 см, TOOTH SPACING 16 мм
Code: 225899
In stock
Short Description
- POWER CONSUMPTION : 450 W
- SWORD LENGTH : 50 см
Shipping:
See credit plans
from3.19 €
/
6.24лв.
| Brand | BOSCH |
| MODEL | EASYHEDGECUT 50 |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| POWER CONSUMPTION | 450 W |
| SWORD LENGTH | 50 см |
| TOOTH SPACING | 16 мм |
| CUTS PER MINUTE | 3400 |
| PRODUCT WEIGHT | 2.700 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 4059952570808 |
No documents were found for this product

English 
























