Мощен и същевременно компактен
Електрическият храсторез Black&Decker BEHT201-QS 420W е компактен с мощност 420 вата, предназначен за употреба в градини и лични стопанства.

Български 
| Марка | BLACK&DECKER |
| МОДЕЛ | BEHT201-QS 420W |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | ЕЛЕКТРИЧЕСКО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| КОНСУМИРАНА МОЩНОСТ | 420 W |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 16 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 1960 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 1.910 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 5035048677988 |