Мощен и същевременно компактен
Електрическият храсторез Black&Decker BEHT201-QS 420W е компактен с мощност 420 вата, предназначен за употреба в градини и лични стопанства.

English 
| Brand | BLACK&DECKER |
| MODEL | BEHT201-QS 420W |
| POWER SUPPLY TYPE | ELECTRICAL |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| POWER CONSUMPTION | 420 W |
| SWORD LENGTH | 45 см |
| TOOTH SPACING | 16 мм |
| CUTS PER MINUTE | 1960 |
| PRODUCT WEIGHT | 1.910 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 5035048677988 |