АКУМУЛАТОРЕН ТЕЛЕСКОПИЧЕН ХРАСТОРЕЗ BOSCH UNIVERSALHEDGEPOLE 18 V, 43 см, СТЪПКА НА НОЖА 16 мм
Код: 232567
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 43 см
Доставка:
По клиентска поръчка
| Марка | BOSCH |
| МОДЕЛ | UNIVERSALHEDGEPOLE |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER FOR ALL ALLIANCE |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 43 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 16 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 2200 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.600 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 3165140888059 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 




















