АКУМУЛАТОРЕН ТЕЛЕСКОПИЧЕН ХРАСТОРЕЗ BOSCH UNIVERSALHEDGEPOLE 18 V, 43 см, TOOTH SPACING 16 мм
Code: 232567
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 43 см
Shipping:
Per customer request
| Brand | BOSCH |
| MODEL | UNIVERSALHEDGEPOLE |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | POWER FOR ALL ALLIANCE |
| SWORD LENGTH | 43 см |
| TOOTH SPACING | 16 мм |
| CUTS PER MINUTE | 2200 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.600 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 3165140888059 |
No documents were found for this product

English 




















