АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ SKIL GH1E0429CA SOLO 18 V, 50 cm, СТЪПКА НА НОЖА 20 mm
Код: 140813
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 cm
По клиентска поръчка
Продуктът е изчерпан
| Марка | SKIL |
| МОДЕЛ | GH1E0429CA SOLO |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | KEEP COOL |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 cm |
| СТЪПКА НА НОЖА | 20 mm |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.500 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 8719643004840 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 



















