АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ SKIL GH1E0429CA SOLO 18 V, 50 cm, TOOTH SPACING 20 mm
Code: 140813
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 50 cm
Per customer request
The product is out of stock
| Brand | SKIL |
| MODEL | GH1E0429CA SOLO |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | KEEP COOL |
| SWORD LENGTH | 50 cm |
| TOOTH SPACING | 20 mm |
| PRODUCT WEIGHT | 2.500 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| EAN | 8719643004840 |
No documents were found for this product

English 



















