АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ RAIDER PRO RDP-YHT21 20 V, 45 см, СТЪПКА НА НОЖА 14 мм
Код: 237252




Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 20 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 45 см
Доставка:
| Марка | RAIDER PRO |
| МОДЕЛ | RDP-YHT21 |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 20 V |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | R20 SYSTEM |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 45 см |
| СТЪПКА НА НОЖА | 14 мм |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 1200 |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 3800972034051 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















