АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ RAIDER PRO RDP-YHT21 20 V, 45 см, TOOTH SPACING 14 мм
Code: 237252




The offer is valid from 15.04.2026 until 06.05.2026
In stock
Short Description
- TYPE HEDGE TRIMMER : ELECTRIC
- VOLTAGE : 20 V
- SWORD LENGTH : 45 см
Shipping:
| Brand | RAIDER PRO |
| MODEL | RDP-YHT21 |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| VOLTAGE | 20 V |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | R20 SYSTEM |
| SWORD LENGTH | 45 см |
| TOOTH SPACING | 14 мм |
| CUTS PER MINUTE | 1200 |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| EAN | 3800972034051 |
No documents were found for this product

English 
















