АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ MAKITA DUH507Z 18 V, 50 см
Код: 232068
В наличност
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.51 €
/
12.73лв.
| Марка | MAKITA |
| МОДЕЛ | DUH507Z |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | LXT |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 см |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 2700 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | ПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА, *СЛЕД РЕГИСТРАЦИЯ |
| EAN | 88381777131 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















