АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ MAKITA DUH507Z 18 V, 50 см
Code: 232068
In stock
Short Description
- TYPE HEDGE TRIMMER : ELECTRIC
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 50 см
Shipping:
See credit plans
from6.51 €
/
12.73лв.
| Brand | MAKITA |
| MODEL | DUH507Z |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | LXT |
| SWORD LENGTH | 50 см |
| CUTS PER MINUTE | 2700 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR | PROFFESIONAL USE |
| WARRANTY | 36 MONTHS, *AFTER REGISTRATION |
| EAN | 88381777131 |
No documents were found for this product

English 


















