АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA ASPIRE H50-P4A 18 V, 50 см
Код: 226438
В наличност
Кратко описание
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от6.57 €
/
12.85лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | ASPIRE H50-P4A |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Не |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | ASPIRE P4A |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 см |
| БРОЙ ДВИЖЕНИЯ НА НОЖА В МИНУТА | 2800 |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| В ОКОМПЛЕКТОВКАТА | БЕЗ БАТЕРИЯ И ЗАРЯДНО |
| EAN | 7333377055339 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















