АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA ASPIRE H50-P4A 18 V, 50 см
Code: 226438
In stock
Short Description
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 50 см
Shipping:
See credit plans
from6.57 €
/
12.85лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | ASPIRE H50-P4A |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | No |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | ASPIRE P4A |
| SWORD LENGTH | 50 см |
| CUTS PER MINUTE | 2800 |
| PRODUCT WEIGHT | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| IN THE SET | WITHOUT BATTERY AND CHARGER |
| EAN | 7333377055339 |
No documents were found for this product

English 






















