АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA ASPIRE H50-P4A KIT 18 V, БРОЙ БАТЕРИИ 1, 2.50 Ah, 50 см
Код: 226439
В наличност
Кратко описание
- ТИП ХРАСТОРЕЗ : ЕЛЕКТРИЧЕСКИ
- НАПРЕЖЕНИЕ : 18 V
- ДЪЛЖИНА НА НОЖА : 50 см
Доставка:
Купи на изплащане
от9.44 €
/
18.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.00€
/
10х48.90лв.
| Марка | HUSQVARNA |
| МОДЕЛ | ASPIRE H50-P4A KIT |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| ТИП ХРАСТОРЕЗ | ЕЛЕКТРИЧЕСКИ |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | ASPIRE P4A |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 50 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 3.000 kg |
| ПОДХОДЯЩ ЗА | НЕПРОФЕСИОНАЛНА УПОТРЕБА |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 7333377075801 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 






















