АКУМУЛАТОРЕН ХРАСТОРЕЗ HUSQVARNA ASPIRE H50-P4A KIT 18 V, BATTERY COUNT 1, 2.50 Ah, 50 см
Code: 226439
In stock
Short Description
- TYPE HEDGE TRIMMER : ELECTRIC
- VOLTAGE : 18 V
- SWORD LENGTH : 50 см
Shipping:
See credit plans
from9.44 €
/
18.46лв.
Interest, fees and APR

10х25.00€
/
10х48.90лв.
| Brand | HUSQVARNA |
| MODEL | ASPIRE H50-P4A KIT |
| POWER SUPPLY TYPE | BATTERY |
| TYPE HEDGE TRIMMER | ELECTRIC |
| VOLTAGE | 18 V |
| BATTERY INCLUDED | Yes |
| CHARGER | Yes |
| BATTERY COUNT | 1 |
| BATTERY CAPACITY | 2.50 Ah |
| COMPATIBLE ACUMULATOR SERIES | ASPIRE P4A |
| SWORD LENGTH | 50 см |
| PRODUCT WEIGHT | 3.000 kg |
| SUITABLE FOR | DIY USE |
| WARRANTY | 24 MONTHS |
| EAN | 7333377075801 |
No documents were found for this product

English 






















