Подходящ за широка гама приложения
Акумулаторният храсторез EINHELL GE-CH 1855/1 Li е ефективен при подрязване и оформяне на живи плетове, храсти и друга растителност в по-големи площи, дори където няма връзка с електрическата мрежа.

Български 
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | GE-CH 1855/1 Li |
| ТИП ЗАХРАНВАНЕ | АКУМУЛАТОРНО |
| НАПРЕЖЕНИЕ | 18 V |
| ВКЛЮЧЕНА БАТЕРИЯ | Да |
| ЗАРЯДНО | Да |
| БРОЙ БАТЕРИИ | 1 |
| КАПАЦИТЕТ НА БАТЕРИЯТА | 2.50 Ah |
| СЪВМЕСТИМА АКУМУЛАТОРНА СЕРИЯ | POWER X-CHANGE |
| ДЪЛЖИНА НА НОЖА | 55 см |
| НЕТНО ТЕГЛО | 2.750 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАЗСТОЯНИЕ МЕЖДУ ЗЪБИТЕ 18 ММ |
| ГАРАНЦИЯ | 36 МЕСЕЦА |
| EAN | 4006825661910 |